Agjenti i Sahin është në Milano!

23/05/2012 15:18

 

Agjenti i mesfushorit të Real Madridit Nuri Sahinitm është aktualisht në Milano. Dilema më e madhe është se me cilën skuadër do të bisedojë ky agjent, me Milanon apo me Interin.

Reza Fazeli agjenti i Sahin mund të bisedojë me skuadrat rivale italiane, Milan dhe Inter ndrësa skuadra që ofron kushte më të mira do të përfitoj shërbimet e mesfushorit turk./sportisot1/

Search site