Interi dhe Milani pas Nanit

18/05/2012 17:42

Interi dhe Milani janë duke e monitoruar nga afër situatën e anësorit të Manchester United, Nani.

Nuk është arritur ende marrëveshja për kontratën e re mes Nanit dhe klubit nga Old Trafford, ndërsa menjëherë janë alarmuar klubet milaneze.

Calciomercato shkruan se Interi dhe Milani tashmë e kanë njoftuar Unitedin që të tregoj për më të rejat, në mënyrë që të fillojnë një derbi të ri në merkato./sportisot1/

Search site